Samochody, Usługi transportowe, Produkcja, Maszyny

Wyposażenie warsztatów samochodowych

Wyposażenie warsztatów samochodowych jest typowe i dzięki temu uzyskamy lepszy efekt całego wizerunku w zakładzie. Ten wyjątkowy element potrafi odmienić cały wygląd naszego ulubionego zakładu naprawczego. Wyposażenie warsztatów samochodowych dostarczane przez nas to wysokiej jakości produkty o zwiększonej wytrzymałości.

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Polecamy nasz długoterminowy wynajem samochodów, dzięki któremu będziecie Państwo mogli stworzyć flotę pojazdów, z której na co dzień korzystacie w swoich firmach. Przygotowane przez nas rozwiązania to przestronne, sprawne auta, posiadające niezbędne przeglądy techniczne, ubezpieczenia. Możecie wybierać pośród rozmaitych marek, dostępnych w naszej ofercie. Proponowane przez nas są także pojazdy, które możecie wypożyczyć na krótszy okres czasu. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie Bydgoszczy.

Produkcja konstrukcji stalowych

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży przemysłowej i w obróbce metalu, dlatego regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe pozycje oraz usługi. Produkcja konstrukcji stalowych jest również naszą specjalnością. Posiadamy park technologiczny ułatwiający stworzenie pierwszej klasy elementów, o wysokich parametrach technicznych.

Busy do Belgii

Zależy Państwu na nabyciu możliwości bezpiecznej podróży do Brukseli lub innych kluczowych miast w krajach Beneluxu? Busy do Belgii jakie proponujemy to świetnie wyposażone pojazdy, dzięki którym łatwo, bezpiecznie i szybko dotrzecie Państwo do celu swojej podróży. Jeździmy też do Niemiec. Znajdziecie nas w Sypniewie.

naprawa pomp wtryskowych poznań

Od wielu lat specjalizujemy się w realizowaniu usług regeneracyjnych, naprawczych oraz serwisowych w zakresie wtryskiwaczy oraz pomp w samochodach z silnikiem Diesla. Dzięki zastosowaniu oszczędnej metody Common Rail, nasi klienci mogą liczyć na sprawne i rzetelne wykonanie usługi na korzystnych finansowo warunkach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą odpowiednie rozwiązanie.

sprężarki tłokowe

W ofercie firmy Atomizer znajdziesz między innymi niezawodne sprężarki tłokowe Atlac Copco, marki znanej i cenionej na całym świecie. Posiadamy urządzenia olejowe, bezolejowe, wysokociśnieniowe oraz spalinowe, charakteryzujące się wysoką wydajnością pracy oraz mocą silnika. Zapraszamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami technicznymi.

Nauka jazdy Gdańsk

Chcesz być dobrym kierowcą i uczyć się od najlepszych? Ośrodek szkolenia kierowców MAX czeka na takich jak Ty! Prawo jazdy to poważna sprawa i w taki też sposób należy podejść do kursu przygotowującego do prowadzenia samochodu. Z naszymi instruktorami w sposób kompleksowy przygotujesz się do czekającego Cię testu teoretycznego i egzaminu praktycznego. Swoją ofertę szkoleniową kierujemy do mieszkańców Gdańska i okolic. Sprawdź dostępne na stronie terminy i już teraz zapisz się na nasze zajęcia wieczorowe.

Private jet

Firma Call&Fly istnieje po to, by umożliwić Państwu indywidualne przeloty komfortowymi oraz bezpiecznymi samolotami. Dzięki usłudze wynajmu prywatnego samolotu (private jet) możecie Państwo zamówić lot o wyznaczonej dacie oraz godzinie, który na pewno sprosta wszystkim wymaganiom. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podróży.

Sprzedaż i naprawa samochodów zabytkowych

Oldtimery, które dostarczamy do Waszych garażów wyglądają jak nowe. Sprzedaż i naprawa samochodów zabytkowych to usługi, których nadawcami i odbiorcami są zagorzali pasjonaci motoryzacji. Zajmujemy się renowacją całych klasycznych pojazdów, ale odświeżamy także poszczególne elementy przeznaczone do konkretnych modeli.

Jazdy doszkalające Warszawa

Marzysz o prawie jazdy, ale oblałeś kolejny egzamin państwowy? Nie poddawaj się! Na pewno możesz naprawić swoje błędy. Potrzebujesz tylko więcej czasu na ćwiczenia i spokojnego instruktora. Zapraszamy na jazdy doszkalające w Warszawie, w naszej Akademii Bezpiecznej Jazdy. Z nami zwiększysz swoje szanse na zdanie.

Usługi podnośnikiem Wrocław

Swoim klientom (z Wrocławia i nie tylko) oferujemy usługi podnośnikiem, które ułatwią wykonanie takich prac jak np. montaż reklam. Udostępniamy wysokiej jakości sprzęt, który może być wykorzystany również przy myciu i malowaniu elewacji budowlanych, czyszczeniu rynien i rur spustowych, a także pracach przy zieleni jak np. przycinanie gałęzi.