Samochody, Usługi transportowe, Produkcja, Maszyny

Wyposażenie warsztatów samochodowych

Wyposażenie warsztatów samochodowych jest typowe i dzięki temu uzyskamy lepszy efekt całego wizerunku w zakładzie. Ten wyjątkowy element potrafi odmienić cały wygląd naszego ulubionego zakładu naprawczego. Wyposażenie warsztatów samochodowych dostarczane przez nas to wysokiej jakości produkty o zwiększonej wytrzymałości.

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Polecamy nasz długoterminowy wynajem samochodów, dzięki któremu będziecie Państwo mogli stworzyć flotę pojazdów, z której na co dzień korzystacie w swoich firmach. Przygotowane przez nas rozwiązania to przestronne, sprawne auta, posiadające niezbędne przeglądy techniczne, ubezpieczenia. Możecie wybierać pośród rozmaitych marek, dostępnych w naszej ofercie. Proponowane przez nas są także pojazdy, które możecie wypożyczyć na krótszy okres czasu. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie Bydgoszczy.

Produkcja konstrukcji stalowych

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży przemysłowej i w obróbce metalu, dlatego regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe pozycje oraz usługi. Produkcja konstrukcji stalowych jest również naszą specjalnością. Posiadamy park technologiczny ułatwiający stworzenie pierwszej klasy elementów, o wysokich parametrach technicznych.

Opakowania transportowe

Produkujemy wysokiej jakości opakowania transportowe takie jak np. skrzynie drewniane. Dokładamy wszelkich starań, aby ochrona zapewniana przez nasze skrzynie transportowe byłą jak najlepsza. Dlatego właśnie do produkcji opakowań transportowych wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie: www.jaremar.pl.

Busy do Belgii

Zależy Państwu na nabyciu możliwości bezpiecznej podróży do Brukseli lub innych kluczowych miast w krajach Beneluxu? Busy do Belgii jakie proponujemy to świetnie wyposażone pojazdy, dzięki którym łatwo, bezpiecznie i szybko dotrzecie Państwo do celu swojej podróży. Jeździmy też do Niemiec. Znajdziecie nas w Sypniewie.

naprawa pomp wtryskowych poznań

Od wielu lat specjalizujemy się w realizowaniu usług regeneracyjnych, naprawczych oraz serwisowych w zakresie wtryskiwaczy oraz pomp w samochodach z silnikiem Diesla. Dzięki zastosowaniu oszczędnej metody Common Rail, nasi klienci mogą liczyć na sprawne i rzetelne wykonanie usługi na korzystnych finansowo warunkach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą odpowiednie rozwiązanie.

sprężarki tłokowe

W ofercie firmy Atomizer znajdziesz między innymi niezawodne sprężarki tłokowe Atlac Copco, marki znanej i cenionej na całym świecie. Posiadamy urządzenia olejowe, bezolejowe, wysokociśnieniowe oraz spalinowe, charakteryzujące się wysoką wydajnością pracy oraz mocą silnika. Zapraszamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami technicznymi.

Nauka jazdy Gdańsk

Chcesz być dobrym kierowcą i uczyć się od najlepszych? Ośrodek szkolenia kierowców MAX czeka na takich jak Ty! Prawo jazdy to poważna sprawa i w taki też sposób należy podejść do kursu przygotowującego do prowadzenia samochodu. Z naszymi instruktorami w sposób kompleksowy przygotujesz się do czekającego Cię testu teoretycznego i egzaminu praktycznego. Swoją ofertę szkoleniową kierujemy do mieszkańców Gdańska i okolic. Sprawdź dostępne na stronie terminy i już teraz zapisz się na nasze zajęcia wieczorowe.

Private jet

Firma Call&Fly istnieje po to, by umożliwić Państwu indywidualne przeloty komfortowymi oraz bezpiecznymi samolotami. Dzięki usłudze wynajmu prywatnego samolotu (private jet) możecie Państwo zamówić lot o wyznaczonej dacie oraz godzinie, który na pewno sprosta wszystkim wymaganiom. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podróży.

Sprzedaż i naprawa samochodów zabytkowych

Oldtimery, które dostarczamy do Waszych garażów wyglądają jak nowe. Sprzedaż i naprawa samochodów zabytkowych to usługi, których nadawcami i odbiorcami są zagorzali pasjonaci motoryzacji. Zajmujemy się renowacją całych klasycznych pojazdów, ale odświeżamy także poszczególne elementy przeznaczone do konkretnych modeli.

Jazdy doszkalające Warszawa

Marzysz o prawie jazdy, ale oblałeś kolejny egzamin państwowy? Nie poddawaj się! Na pewno możesz naprawić swoje błędy. Potrzebujesz tylko więcej czasu na ćwiczenia i spokojnego instruktora. Zapraszamy na jazdy doszkalające w Warszawie, w naszej Akademii Bezpiecznej Jazdy. Z nami zwiększysz swoje szanse na zdanie.